Z pasji do drewna...

 

SZPAKdesign. to marka, która została wykreowana na potrzebę rozwijania pasji i chęci do tworzenia. Sami projektujemy oraz ręcznie wykonujemy meble i elementy wyposażenia wnętrz. 

 

Jak powstaliśmy? Zostaliśmy postawieni przed dylematem przed którym zostaje postawionych tysiące ludzi, czyli jak urządzić własne, wymarzone mieszkanie? Przecież meble nie mogą być nijakie, a zarazem chcieliśmy, aby były niepowtarzalne i pasowały do Naszego stylu życia. 
 
Zaczęło się niewinnie od prostych projektów dla znajomych robionych w małym garażu. Zwiedziliśmy wiele tartaków i hurtowni tarcic. Dzięki temu nawiązaliśmy wiele ciekawych kontaktów. Poznaliśmy ludzi z pasją, którzy kochają drewno tak samo jak My.
Po roku prac w garażu wynajeliśmy nieduży warsztat dzięki czemu mogliśmy poszerzyć Nasze możliwości. Nawiązaliśmy współpracę z kilkoma sklepami które do dzisiaj sprzedają nasze meble. Coraz więcej ludzi Nas rozpoznaje i coraz więcej osób Nas poleca swoim znajomym. To dla Nas największa motywacja do dalszych działań.
Dzisiaj mamy kolejny, większy warsztat w którym z pasją realizujemy Wasze projekty. 
Tak powstały pierwsze konsole i stół. A dalszą historię Naszych mebli piszecie Wy. Jesteśmy pewni, że to początek ciekawej historii ludzi z pasją którzy wyznają zasadę "rób to co kochasz a nie przepracujesz w życiu ani minuty"
 
Zespół
SZPAK design

 

601 460 648

CAFE

ul. Obornicka 229, Poznań

O nas

SZPAKdesign. od zaplecza :)

ul. Obornicka 229

60-650 Poznań

Kontakt

Godziny otwarcia

poniedziałek-sobota: 10:00 - 18:00

niedziela:                      nieczynne