Z pasji do drewna...

SZPAKdesign. to manufaktura bazująca przede wszystkim na dwóch rodzajach materiałów: drewno i metal.

Ręcznie wykonujemy meble bazując na projektach własnych i Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Naszego sklepu internetowego, gdzie znajdą Państwo meble dostępne od ręki oraz szablon do skonfigurowania stołu według własnych preferencji i od podstaw. Każdy taki stół drewniany jest robiony na zamówienie. Istnieje możliwość doboru krawędzi. Oferujemy tutaj kilka rozwiązań: krawędź naturalna / nieregularna, krawędź prosta oraz ścięta pod kątem. Kolejnym krokiem jest wybór odpowiedniego wymiaru blatu jego wykończenia, rodzaju podstawy oraz jej koloru. I na końcowym etapie pozostaje czekać na swój wymarzony stół dębowy. Jeśli mają Państwo inne pomysły, które mielibyśmy zastosować, aby stół był bardziej spersonalizowany zapraszamy do kontaktu.

Wszystkie zamówienia wykonujemy z zaangażowaniem, pasją i dużą starannością, aby mogli Państwo cieszyć się swoimi meblami każdego dnia i jak najdłużej.

Nasze realizacje można zobaczyć w galerii. Czekają tam na Państwa zdjęcia zamówień na stół drewniany, komodę dębową, regał z półkami, czy szafkę rtv.

 

 

Zapraszamy do przejścia do zakładki Sklep, gdzie mogą Państwo zamówić stół drewniany, stolik kawowy czy inne meble również dostępne od ręki:

 

-Stół dębowy klasyczny, nowoczesny, skandynawski w stylu loft

-Stolik kawowy

-Stolik z plastra drewna

-Stół konferencyjny

-Stół z monolitu

-Stół z żywicą epoksydową

-Szafka RTV drewniana

-Komoda dębowa

-Konsola

601 460 648 Producent mebli

CAFE

O nas

SZPAKdesign. od zaplecza :)

PRACOWNIA

ul. Łódzka 103, 62-060 Witobel

Kontakt

Kontakt w godzinach

poniedziałek-sobota: 8:00 - 18:00

niedziela:                      nieczynne